O firmie

O firmie 2020-03-18T18:33:10+01:00

Jesteśmy specjalistyczną firmą dźwigową zajmującą się kompleksową obsługą i dostawą urządzeń dźwigowych, a w szczególności: dźwigów osobowych, towarowych, dźwigów, platform i krzesełek dla osób niepełnoprawnych. Działamy na rynku poznańskim i wielkopolskim od 1981 roku.

Posiadamy wszelkie uprawnienia w zakresie oferowanych usług i produktów. Zatrudniamy pracowników z wieloletnią praktyką i doświadczeniem, posiadających uprawnienia UDT, SEP w zakresie eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych do 1kV, pomiarów oraz nadzoru instalacji elektrycznych. Dla naszych pracowników prowadzimy cykliczny system szkoleń podnoszących stopień ich kwalifikacji.

JAKOŚĆ

Celem nadrzędnym naszych działań jest całkowite zadowolenie klienta osiągane przez jakość, solidność i szybkość naszych działań. Już kilkanaście lat temu wdrożyliśmy procedury systemu zarządzania jakością ISO 9001:2001 opracowane w zgodzie z normą PN-EN ISO 9001:2001, aktualnie PN-EN ISO 9001:2015. Zostaliśmy też poddani certyfikacji przez UDT – CERT zakończonej wydaniem certyfikatu CSJ150/2004 poświadczającego działanie naszego systemu. Zakres naszego certyfikatu obejmuje usługi:

  • konserwacji urządzeń dźwigowych,
  • kompletacji urządzeń dźwigowych,
  • montażu urządzeń dźwigowych,
  • modernizacji urządzeń dźwigowych,
  • remontów urządzeń dźwigowych.

W swej działalności współpracujemy z szeregiem firm zarówno polskich jak i zagranicznych. Firmy te są dostawcami naszych komponentów dźwigowych, a także kompletnych dźwigów towarowych, osobowych oraz dźwigów-platform i krzesełek dla osób niepełnoprawnych.

MISJA

Naszym klientom zapewniamy obsługę w systemie całodobowym. Dzięki naszej elastyczności potrafimy się dostosować do potrzeb i wymagań naszych klientów o czym świadczą nasze referencje. W każdej chwili służymy fachową pomocą we wszystkich zagadnieniach związanych z urządzeniami dźwigowymi, od doradztwa technicznego po montaż i późniejszą opiekę nad urządzeniem.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.